تلفن تماس:

617 10 910 - 021

جستجو
Close this search box.

بتن اکس

پنل‌های پیش‌ساخته بتنی

ما در شرکت بتن‌یار می‌کوشیم در راستای حفظ محیط‌زیست و ایجاد بناها و ساختمان‌های پایدار، با تکیه بر پژوهش‌های علمی به‌وسیله استفاده از مواد بازیافت شده از صنعت و همچنین ساخت بتن‌های پردوام، به تعهد حرفه‌ای و انسانی خویش در قبال طبیعت عمل کنیم. مشاوره، تأمین و کنترل بتن‌های خاص و پیشرفته، تولید، فروش و خدمات مرتبط با افزودنی‌های بتن، برگزاری دوره‌های علمی و آموزشی، حمایت از پروژهشگران و ایده‌ها در حوزه تخصصی بتن از جمله فعالیت‌های شرکت دانش بنیان بتن یار است.

درباره BetonEx

آمیخته‌ای از هنر معماری و دانش و تکنولوژی بتن است. بتن‌های اکسپوز در جا و پیش‌ساخته به صورت طرح و اجرا، قطعات بتنی دکوراتیو و محوطه‌سازی باغی از جمله فعالیت‌های BetonEx می‌باشد.

مشخصات فنی و
ابعاد و وزن تایل‌ها

سایز (سانتی‌متر) رنگ وزن تایل سنگین وزن تایل سبک
۴۰ × ۴۰ طوسی / سفید ۷,۵ کیلوگرم ۵,۵ کیلوگرم
۵۰ × ۵۰ طوسی / سفید ۱۱,۵ کیلوگرم ۸,۵ کیلوگرم
۵۰ × ۱۰۰ طوسی / سفید ۲۳ کیلوگرم ۱۷ کیلوگرم
۶۰ × ۶۰ طوسی / سفید ۱۶,۵ کیلوگرم ۱۲ کیلوگرم
۶۰ × ۱۲۰ طوسی / سفید ۳۳ کیلوگرم ۲۴,۵ کیلوگرم
۱۲۰ × ۱۲۰ طوسی / سفید ۶۶ کیلوگرم ۵۰ کیلوگرم
۵۰ × ۱۵۰ طوسی / سفید ۳۴,۵ کیلوگرم ۲۵,۵ کیلوگرم
۴۰ × ۱۰۰ طوسی / سفید ۱۸,۵ کیلوگرم ۱۳,۵ کیلوگرم
۸۰ × ۸۰ طوسی / سفید ۲۹,۵ کیلوگرم ۲۱,۵ کیلوگرم

بافت‌های
سفارشی

نصب تایل
به روش خشک

در این روش از دو ردیف پروفیل فلزی عمودی و افقی استفاده می‌شود که پروفیل‌های عمودی بستگی به شاپ انجام شده با فاصله ۸۰cm تا ۱۲۰cm نصب می‌شوند و پروفیل‌هـای افقی براساس جاگذاری یراق پشت تایل بتن اکسپوز، روی پروفیل‌های عمودی نصب و جـوش می‌شونـد. در این روش پشـت تایل بتن اکسپـوز در هنگـام تولید یک پلیـت ۱۰×۱۰ که روی آن یک مهره متصل شده است کار گذاشته می‌شود. فاصله آکس به آکس قوطی‌های افقی باید با فاصله آکس به آکس مهره‌های پشت تایل بتن اکسپوز یکسان باشد.
برای اتصال تایل بتن اکسپوز به قوطی‌های افقی از یک یراق نبشی و پیچ استفاده می‌شود که دارای یک شیار لوبیایی برای تنظیم اندازه است، نبشی از یک طرف توسط پیچ به مهره پشت بتن اکسپوز اتصـال پیدا می‌کند و طرف دیگر آن روی قوطی افقی می‌نشیند و به قوطی جوش می‌شود. این سیستم نصب بسیار دقیق و تمیز است و از محدودیت‌های آن می‌توان به جلو آمدگی حدود ۱۵cm نمای تایل بتن اکسپوز نسبت به دیوار اصلی اشاره کرد.

برخی از
پروژه‌ها